ówna    Horoskopy i analizy   Kursy i konsultacje   Publikacje   O mnie    Mapa strony

 

Anioły

 

Do poczytania:

Prosperita

Deepak Chopra

Myślenie kwantowe

 

Uzdrawianie

Psychosomatyka

Wybaczanie

Afirmacja

Mapa Marzeń

Evelyn Monahan

Żywioły

Vedic Art

EFT

Felinoterapia

Brian Gym

Aura Soma

 

Związki

Harmonia serca

Sny

NAO

 

Czakry

Numerologia

Astrologia

Astrologia Wedyjska

 

Ascendencja

Duchowość

Rozwój

Oczyszczanie

Ochrona

Antakarana

Promienie

Karma

Atlantyda

Prosperita

Wybaczenie duchowe

Światło

Orby

Jednorożce

Channeling

 

Anioły

Hierarchie

Regent

Słoneczny

Archanioły

Archaii

Elohim

Barwne promienie

Modlitwy

Afirmacje

Karty Aniołów

Arkana

Królestwa

Opowieści

Wiersze

Książki

Talie

 

Reiki

Co to jest Reiki?

Historia

Udzielanie

Wymiana energetyczna

Mistrzowie

Lektury, linki

 

Duchowe cytaty

Rozmowy z Bogiem

Wojownik Światła

Dalaj Lama

Eckhart Tolle

Osho

Eben Alexander

Sanaya Roman

Thich Nhat Hanh

 

Artykuły

Publikacje

Lektury

Linki

 

 

 

Jedna z moich ulubionych autorek dr Doreen Virtue, jasnowidząca metafizyczka, mająca wieloletnie doświadczenie psychoterapeutyczne oraz tytuł doktora psychologii, napisała w swojej książce ważne słowa, pod którymi bardzo chciałabym sie podpisać:

"Będąc wcześniej psychoterapeutką odkryłam, że rozmawianie z własnymi aniołami stróżami jest najszybszą drogą do osiągnięcia spokoju i szczęścia. Ich zdolności uzdrawiania przekraczają wszystkie wymyślone przez ludzi metody terapii, których nauczyłam sie w czasie całej mojej nauki na uniwersytecie i praktyki klinicznej".

To przesłanie, w które i ja głęboko wierzę. Anioły to nie tylko Miłość, Dobro i Wiara - to także uzdrowienie.

W moim życiu Anioły zajmują szczególne miejsce. Są dla mnie Światłem, są wsparciem i są czymś więcej: nadzieją, że nasze modlitwy, westchnienia i marzenia o duchowości odnajdują sens. Piszę często, że wierzę w Anioły, ale zgodnie z definicją w moim stosunku do Aniołów nie ma wcale wiary - jest pewność, miłość i wiedza, bo są One dla mnie tak oczywiste, jak drzewo rosnące za oknem. Od kiedy jest mi dane odczuwać inne energie, odbierać ich obecność, kwestia kontaktu i obcowania z Aniołami przestała być rozważana jako wiara lub nie. To raczej doświadczanie. Na początku uczyłam się rozpoznawać co manifestuje się obok, jakiego rodzaju energia, jak się przejawia, czego chce - jeśli w ogóle czegoś chce. Potem latami uczyłam się pracować najpierw z niższymi energiami - bo to rzecz jasna trudniejsze - potem z Aniołami. Dzisiaj już wiem, kiedy się pojawiają... Zweryfikowałam swoją wiedzę z innymi osobami, które mają podobny lub całkiem inny dar odbioru niewidzialnych energii. To na pewno w znacznym stopniu pomaga pracować z Aniołami.

Kontakt z Aniołami jest dla mnie oczywisty i naturalny. Ponieważ nigdy nie stosowałam żadnych skomplikowanych rytuałów, a jedynie modliłam się najprostszą dziecięcą modlitwą - tak pozostało do dzisiaj. To działa, tak jak zadziała każda forma kontaktu, którą człowiek sobie wymyśli. Zawsze powtarzam, że wystarczy z głębi serca gorąco poprosić o pomoc lub odpowiedź. Niczego więcej nie trzeba... Choć zapewne nie zawsze rozumiem wszystkie przekazy, zazwyczaj wiem, kiedy powinnam zadać pytanie. W moim pokoju stoi ołtarzyk z Aniołami, na którym mogę symbolicznie zapalić świeczkę, by zadać jakieś swoje trudne pytanie albo postawić wybrana dzisiaj kartę do medytacji...

Niezmiennie zadziwia mnie rozkładanie anielskich kart. Za każdym razem Karty pokazują wszystko tak trafnie, że nie sposób porównać tego rozkładu z czymkolwiek innym. Jest też w tych rozkładach przesłanie duchowe i element dobrej rady. Karty pokazują, co można zrobić, żeby lepiej realizować swoje życie na ziemi. Jest to takie spojrzenie z zupełnie innego poziomu, przy którym najzwyklejsza wróżka staje się prawdziwym psychologiem:) Trafność wyboru kart zaskakuje nawet wtedy, kiedy wyciągamy tylko jedną - bezbłędnie określa sedno naszego problemu. Najchętniej pracuję z kartami Ambiki Wauters, z kartami Doreen Virtue "Healing with Angels" oraz z kartami Stewarta Pearce'a. Wszystkie te talie są magiczne, energetyczne i ich użycie powoduje natychmiastową manifestację Aniołów. Choć oczywiście Anioły pojawiają się zawsze tam gdzie chcą i kiedy chcą...:)

Do poczytania przygotowałam kilka rozdziałów na temat Aniołów. To, co wymyślili ludzie i to co wiemy z przekazów. Nie jest najbardziej istotne, co rzeczywiście jest Prawdą... Prawda to rzecz względna. Moim zdaniem Anioły to Istoty Utkane ze Światła. Mogą przybierać dowolne formy. Jeśli ktoś wierzy, że mają ludzką postać, skrzydła,  aureolę - tak je zobaczy...

Zapraszam do poczytania...